Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Target Zemin & İnşaat Sistemleri olarak, müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üreten lider kuruluşuz.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular

Uygulamanın yapılacağı zemin temizlenir, primer(birinci kat) astar zemine uygulanır. Sonraki aşama selfleveling (kendiliğinden yayılan ) şap malzemesinin uygulanmasıdır. Bu aşamada bu malzeme zemine atılır ve mala yardımıyla düzeltilerek minimum bir gün bekletilir. Bu sayede zemindeki eğim farklıkları giderilir ve uygulamanın yapılacağı zemin düz bir hale getirilir. Ertesi gün kaliteli malzemeden üretilen pvc döşeme mekan boyutlarında kesilir, daha sonra malzemenin orijinal yapıştırıcısı zemine uygulanır, ardından zemin döşemesi yapılır. Birleşim yerleri ve derzler aynı renk pvc fitille kaynatıldıktan sonra duvara 10 cm dönüşlü pvc süpürgelik yapıştırılır ve uygulama tamamlanır.

Pvc zemin kaplaması ve uygulama sırasında gerekli olan yapıştırıcı, astar ve şap malzemesi gibi ürünler dahil metrekare fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnsan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan Pvc malzemeden üretilen zemin kaplamaları, geri dönüştürülebilir olması açısından çevre dostu bir malzemedir. Aynı zamanda antibakteriyel ve antistatik olması sayesinde hastane, klinik gibi sağlık kuruluşlarında, çocuk parklarında, anaokullarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Pvc zemin kaplamasının parke uygulamasına göre avantajları şunlardır: Daha kolay temizlenebilir.Uzun ömürlüdür.Yürürken ses yapmaz.Antistatik özelliği sayesinde statik elektriklenmeden oluşan çarpılma gibi sorunlar yaşanmaz. Bu özellik aynı zamanda elektronik eşyaların da ömürlerini uzatır.Renk, desen ve çeşit gamı çoktur.

Suya karşı dayanıklı malzemeden üretildiği için banyoda kullanılan modellerimiz de mevcuttur. Parke uygulamasına karşı bir diğer avantajı da suya karşı daha fazla dirençli olmasıdır.

Bakım maliyetinin olmaması, uzun ömürlü olması, kolaylıkla uygulanabilmesi, maliyetinin düşük olması, okul, hastane, kamu binaları gibi yoğun trafikli yerlerde yüksek direnç göstermesi, antikbakteriyel ve antistatik yapısı, deprem yönetmeliğine uygun olarak binalara yük bindirmemesi Pvc kaplamanın en önemli avantajlarındandır.

Çocuklu ya da evcil hayvan barındıran ailelerin Pvc zemin kaplamayı tercih etmesinde hiçbir sakınca yoktur. Dikkat edilirse kreşlerde ve anaokullarda özellikle bu malzeme tercih edilmektedir. Pvc malzemenin tozu bünyesine hapsetmesi sayesinde, astım ya da bronşit hastalığı olan çocukların odalarında Pvc zemin malzemesi kullanımı doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Ürünlerimizin özellikle yoğun trafikli alanlarda kullanılması ve fabrika tarafından verilen garanti süresi, ürünlerimizin ne kadar dayanıklı olduğunu göstermektedir.

Pvc zemin kaplama malzemeleri, Türkiye’de ve dünyada yoğunlukla kullanılmaktadır. Sadece Türkiye’de yılda yaklaşık 4 milyon m2 uygulanmaktadır ve diğer zemin kaplamalarına göre daha fazla tercih edilmektedir. Bunda antistatik ve anti bakteriyel olmasının, kolay temizlenebilir olmasının, desen ve renk alternafinin çok oluşunun payı büyüktür.