Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Target Zemin & İnşaat Sistemleri olarak, müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üreten lider kuruluşuz.

İLETİŞİM

Fabrika zemin kaplama

Fabrika zemin kaplama
  • 05 Nisan 2023, 23:16

Fabrika zemin kaplama

Fabrika Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt
Target Zemin Kaplama Hizmeti Olarak, Zeminlerinizin sağlam ve güzel görünümlü olmasını istediğinizde sizlere Fabrika epoksi zemin kaplama uygulamasını tavsiye ederiz. Birçok zemin uygulamasında daha fazla üstün özelliklere sahip olan epoksi zemin sistemleri ile zeminlerinizin uzun bir zaman kullanabilirsiniz. Bir zeminde aradığınız sağlamlık, kolayca temizlenebilme, kimyasal maddelerle reaksiyonunda çok az zarar ile kurtaran ve sonrasında ise tamiratı kolay olan harika bir Fabrika zemin kaplama sisteminden bahsediyoruz. Fabrika Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt işleriniz için bizimle hemen iletişime geçebilir ve tüm sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.

Fabrika Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması
Mekanınız için Fabrika epoksi sistemlerini tercih ettiğinizde aşağıdaki şekilde uygulama gerçekleşecektir:

Zemin İncelemesi: Fabrika epoksi zemin uygulamasından önce zemin detaylıca incelenmelidir. Zeminin beton, metal, mermer gibi çeşitlerde olması, epoksi zemin kaplama uygulamasının yapılıp yapılmayacağına ve nasıl yapılacağına karar verilmesine olanak tanır. Özellikle beton zeminler üzerinde uygulaması gerçekleştirilen Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurtsı öncesinde, beton zeminin üzerinde olması muhtemel pürüzler, çatlaklar, derzler, eğim gibi olumsuzluklar da tespit edilmelidir.
Zemin Temizliği: Zemin incelemesi sonrasında beton zemin üzerindeki pürüzler beton silim makinesi kullanılarak temizlenmelidir. çatlaklar ve derzler poliüretan veya epoksi astar malzeme ile kapatılmalıdır. Derin çatlaklar ise enjeksiyon yöntemi ile kapatılabilir. Bu konuda ekibimizdeki uzman arkadaşlar gereği gibi zeminin onarılmasını sağlayacaklardır. Zeminin eğitimi eğer çok büyük ise, eğimin bertaraf edilmesi için gerekli uygulama gerçekleştirilmelidir. Çünkü epoksi malzeme ilk etapta akışkan bir malzeme olduğundan dolayı zeminde eğimin olmamasına dikkat edilmelidir. Eğimli bir yüzeye uygulanan Fabrika epoksi zemin kaplama sistemi kullanıcısına istenildiği şekilde hizmet edemeyecektir. Zemin tüm olumsuzluklardan kurtarıldıktan sonra, üzerinde toz, kir ve gevşek bir tabaka kalmayacak şekilde temizlenmelidir. Bir sonraki aşamada epoksi uygulamasına geçilecektir.
Astar Kat Atılması: Temizlenen zemine ilk olarak astar kat uygulaması yapılmaktadır. Epoksi astar uygulaması ince bir tabaka şeklinde görülmesine rağmen özellik bakımından oldukça güçlü bir zemin tutucudur. Zemin ile diğer epoksi katlar arasında sağlam bir bağ kuracak yapıdadır. Ayrıca zemin üzerinde kalan boşluklara dolarak çok daha pürüzsüz bir yapı oluşturulmasını sağlamaktadır. Bu pürüzsüzlüğü tam anlamıyla sağlayabilmek için kumlama yöntemi ile güçlendirme yapılabilmektedir. Astar zemine uygulanıp üzerine atılan kum sonrasında kurumaya bırakılır. Ortamın sıcaklığına ve hava akımının durumuna göre 7-24 saat aralığında yarı kuruması gerçekleşen zemin tekrar silim makinesi ile pürüzsüz hale getirilir ve zemin yeniden temizlenir. Böylelikle çok daha pürüzsüz ve Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurtyı sağlam bir şekilde beton ile tutturacak bir zemin elde edilmiş olacaktır.
Arakat Epoksi Uygulaması: Son kat epoksinin yüzeye istenilen ölçüde ve hızda yayılması için gerekli olan kattır. Özellikle self leveling epoksi sistemler için kullanılan bir yöntemdir. Multilayer epoksi sistemler ve mortar epoksi sistemleri için ise birden fazla arakat kullanılabilmektedir. Bu seçim, zemin durumuna ve müşterinin isteğine göre şekillendirilebilir. Arakat epoksi malzeme astar kat epoksi malzeme üzerine dökülür ve mala kullanılarak sıyırma yöntemi ile zemine yayılır. Kum serpme uygulaması bu katta da uygulanabilmektedir. Astar kat uygulamasında olduğu gibi zemin kuruduktan sonra silim işlemi yapılarak zemin kalan kumdan arındırılır. Son zemin temizliği yapıldıktan sonra Artık son kat uygulamaya geçilir.
Son Kat Epoksi Uygulaması: Zemindeki tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra sıra zeminin hangi özellikte olması gerektiğini belirleyen katmana gelir. Son kat Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt uygulaması self leveling epoksi zemin kaplama veya portakal kabuğu desenli (tekstürlü) epoksi zemin kaplama gibi yapılarda olabilmektedir.

Fabrika Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt Çeşitleri
Self Leveling Epoksi Zemin Kaplama: Son kat epoksi uygulamasında zeminin düz, pürüzsüz ve ayna gibi bir parlaklık almasını sağlayan zemin çeşidine self leveling Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt denilmektedir. Self leveling kelime anlamı ile kendiliğinden yayılan anlamına gelir ve son kat malzeme zemine dökülür. Mala yardımı ile zeminin her bölgesine yayılması sağlanan epoksi kendiliğinden yayılmaya ve açıkları kapatmaya devam ederek düz ve pürüzsüz bir yapı halini alır. Artık zemin kurumaya ve kürlenmeye bırakılır. Bu süre zarfında self leveling epoksi zemin kaplama sertleşmeye ve zemin ile ayrılmaz bir yapı halini almaya başlar. Ortam sıcaklığına, hava akımına ve nem oranına göre kürlenme süresi değişmektedir. Tam zamanını uzmanlara danışmanız gerekir. Mekanınız için kaymaz, yapışmaz, kimyasallara karşı dirençli ve kolay temizlenebilir bir zemine sahip olmak istediğinizde, sizlere self leveling Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt uygulamasını tavsiye ederiz.

Portakal Kabuğu Desenli Epoksi Zemin Kaplama (Tekstürlü Epoksi): İmalathanelerde, fabrikalarda, mezbaha gibi bölgelerde ve daha birçok alanda tercih edilen Fabrika portakal kabuğu desenli epoksi zemin kaplama; adından da anlaşılacağı gibi üst yüzeyinin görünümünden adını almaktadır. Son kat epoksinin yüzeye yayılırken gözenekli rulo yardımı ile tekstürlü bir hal almasını sağlamaktadır.

Multilayer Epoksi Zemin Kaplama (Tekstürlü Epoksi): Self leveling epoksiye göre daha çok katman ile sağlamlaştırılan ve ağır iş yükü gerektiren bölgelerde kullanılmaktadır. İstenilmesi halinde yüzey düz ve pürüzsüz veya tekstürlü yapı haline getirilebilir.
Fabrika Epoksi Zemin Kaplama Firmaları
Mekânınızın zemini bir defa yaptırarak uzun bir süre kullanmayı tercih edeceksiniz. Sizlere en kaliteli zemin hizmetini ve ürününü sunan Fabrika Epoksi Zemin Kaplama Firmaları bulmak ve tercih etmek için de arayış içerisine gireceksiniz. Bu durumda bizimle karşılaşıyor olmanız sizlere en iyiyi sunan bir ekiple hizmet vermemiz anlamına gelmektedir. Target Epoksi olarak, Fabrika Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt hizmetleri konusunda kaliteli ürün, kalite işçilik ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahip ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti ve ürünü sağlamaktan mutluluk duyacağız.

Fabrika Epoksi Zemin Kaplama Fiyat
Epoksi ürünü piyasada bir çok çeşidi ve kalitesi ile bulunabilmektedir. Bu nedenle Fabrika epoksi zemin kaplama fiyatları için ciddi bir araştırma içerisine girmek gerekebilir. Bunu sizin yerinize biz gerçekleştirerek, zemininize uygun epoksi çeşidini ve en uygun fiyatlar ile işçilik maliyetlerini sizlere sunmanın gayreti içerisindeyiz. Fabrika epoksi ürününe artan talep doğrultusunda arz sıkıntısı durumlarında Fabrika epoksi fiyatları döviz bazlı hareket ettiğinden dolayı değişimler gösterebilir. Epoksi Kaplama İstanbul Esenyurt fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul epoksi, İstanbul zemin kaplama, depo epoksi zemin kaplama, depo zemin kaplama, epoksi, epoksi İstanbul, epoksi zemin kaplama, epoksi zemin kaplama İstanbul, epoksi zemin kaplama fiyatları, self leveling epoksi zemin kaplama, multilayer epoksi zemin kaplama, epoksi coating uygulama, teras epoksi zemin kaplama, fabrika epoksi zemin kaplama, depo epoksi zemin kaplama, ofis epoksi zemin kaplama, otopark epoksi zemin kaplama, spor salonu epoksi zemini epoksi kaplama, hastane epoksi zemin kaplama, cafe epoksi zemin kaplama, eğitim sektörü epoksi zemin kaplama, epoksi fiyatları, epoksi fiyatları, Epoksi Zemin Kaplama Çeşitleri...

İstanbul epoksi, İstanbul zemin kaplama, depo epoksi zemin kaplama, depo zemin kaplama, epoksi, epoksi İstanbul, epoksi zemin kaplama, epoksi zemin kaplama İstanbul, epoksi zemin kaplama fiyatları, self leveling epoksi zemin kaplama, multilayer epoksi zemin kaplama, epoksi coating uygulama, teras epoksi zemin kaplama, fabrika epoksi zemin kaplama, depo epoksi zemin kaplama, ofis epoksi zemin kaplama, otopark epoksi zemin kaplama, spor salonu epoksi zemini epoksi kaplama, hastane epoksi zemin kaplama, cafe epoksi zemin kaplama, eğitim sektörü epoksi zemin kaplama, epoksi fiyatları, epoksi fiyatları, Epoksi Zemin Kaplama ÇeşitleriZemin Kaplama

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM