Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Target Zemin & İnşaat Sistemleri olarak, müşterilerimize profesyonel ekibimiz ile başlıca zemin kaplama sistemleri olmak üzere tüm yapılar ile ilgili çözüm üreten lider kuruluşuz.

İLETİŞİM

Esenyurt Epoksi Mortar Zemin Uygulaması

Esenyurt Epoksi Mortar Zemin Uygulaması
  • 10 Haziran 2022, 23:54

Esenyurt Epoksi Mortar Zemin Uygulaması

 

İstanbul Esenyurt'ta hizmet verdiğimiz mahalleler

Akçaburgaz Mahallesi, Akevler Mahallesi, Akşemseddin Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Aşık Veysel Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bağlarçeşme Mahallesi, Balıkyolu Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çınar Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gökevler Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Koza Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Orhan Gazi Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Örnek Mahallesi, Pınar Mahallesi, Piri Reis Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Selahaddin Eyyubi Mahallesi, Sultaniye Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Şehitler Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi, Üçevler Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ve Zafer Mahallesi'nde her türlü Epoksi Mortar Zemin Uygulaması hizmetini vermekteyiz. 

 

Epoksi Mortar Zemin Kaplamanın Uygulanması

Epoksi Mortar Zemin Kaplama genel ağır sanayi ve trafiğe maruz kalan alanlarda kullanılır. İstenilen farklı renklerse bu zemin kaplama kişiye göre yapılabiliyor.

Ağır çalışma ortamlarındaki fabrikalarda bu zemin kalmanın kullanılması oldukça ideal olacaktır.

Kullanım alanları oldukça fazla olan bu kaplama türü ağır iş yapan fabrikalar tarafından en tercih edilen zemin kaplama yöntemidir.

Epoksi Mortar Zemin Uygulaması Hakkında TIKLAYINIZZemin Kaplama

Bize Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM